PASLANMAZ SÜT TANKI

PASLANMAZ SÜT TANKI :

Temiz içme suyu başta olmak üzere sağlıklı gelişim için tüketilen sıvıların başında süt gelmektedir. Süt üretim çiftliklerinde ineklerden sağılarak elde edilen sütlerin en uygun koşullarda elde edilebilmesi adına yayınlanan yönetmeliklere göre 1 ml. çiğ sütün içinde bakteri sayısı olarak 100 binden az olmak üzere ve somatik hücre sayısının da 500 bin’den az olması gerekmektedir.

Hijyen koşulları göz önüne alındığında sütün çiftliklerden en uygun şartlarda temin edilmesi ve süt içerisinde yer alan yararlı bakterilerin ve besin değerlerinin korunabilmesi amacı ile Paslanmaz Süt Tankları kullanılmaktadır. Paslanmaz Süt Tankları çiğ sütün saklanması, muhafaza edilmesi, bekletilmesi ve taşınması amacı ile gıda tüzüğüne uygun 304-316 kaliteli çelik sac malzemeden üretilerek istenilen her türlü ebatta yatay, dikey veya prizmatik olarak firmamız tarafından özel olarak imal edilebilmektedir.

Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak Paslanmaz Süt Tankı ihtiyaçlarınızla ilgili her türlü görüş ve düşüncelerinizde sizlere en doğru yönlendirme hizmetini vermeyi taahhüt ediyoruz. Elinizde bulunan büyük miktarlardaki sütün; saklanması, depolanması, bekletilmesi ya da nakil edilmesiyle ilgili her türlü konularda konusunda uzman teknik ekibimiz en doğru yatırım kararını vermenizde sizlere yardımcı olacaktır. Paslanmaz Süt Tankı ürününüzü Yerinde Montaj Hizmeti ile yerinize kadar gelip kurulumunu gerçekleştirerek sizleri beklenmeyen sürprizlerden koruyarak anahtar teslim şekilde satın aldığınız hizmetini çalışmasını sağlamaktayız.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.