PASLANMAZ SÜT DEPOLAMA ve SÜT DİNLENDİRME TANKI

PASLANMAZ SÜT DEPOLAMA ve PASLANMAZ SÜT DİNLENDİRME TANKI :

Çiftlikte ya da süt üretim tesisinde yer alan ineklerden sağılarak elde edilen yüksek miktarlardaki sütün belirli filtrelerden geçirilerek bir ön temizlik işlemi yapıldıktan sonra belirli bir süre bekletilmesinden sonra Paslanmaz Süt Depolama ve Paslanmaz Süt Dinlendirme Tankları kullanılır. İstenilen her türlü ebatta yatay ya da dikey olarak imal edilebilen Paslanmaz Süt Depolama ve Paslanmaz Süt Dinlendirme Tankları gıda tüzüğüne uygun kaliteli sac malzemeden üretildiği için hiçbir şekilde içerisinde yer alan sütün yapı ve kalitesi bozulmadan yüksek kalitede bir depolama hizmeti sunar.

500 litreden 50 bin litreye kadar çok değişik ebat aralıklarında özel olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz Paslanmaz Süt Depolama ve Paslanmaz Süt Dinlendirme Tankları, gerekli görülen hallerde temizlik işlemleri için uygun girişlere sahip, ihtiyaç duyulması halinde birbirine bağlantı yapılarak çok daha büyük miktarlarda sütün muhafaza ve depolanma ihtiyacını görmesine yardımcı olur.

Her türlü hijyen koşullarına en uygun şekilde olmak kaydı ile tasarımı ve özel olarak imalatı firmamız tarafından yapılan Paslanmaz Süt Depolama ve Paslanmaz Süt Dinlendirme Tankları’nda çiğ süt, pastörize süt, aroma içerikli süt, meyve suyu ya da zeytinyağı gibi tercih ettiğiniz herhangi bir sıvı büyük miktarlarda rahatlıkla taşınabilir. Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak ihtiyacınız olan Paslanmaz Süt Depolama ve Paslanmaz Süt Dinlendirme Tankları’nın seçiminde, ihtiyaç duyulacak ürün ebatı, ürün kullanım yeri ve amacına en uygun olması koşulları göz önüne alınarak belirlenme işlemi yapılmaktadır. Üretimde kullandığımız her türlü malzeme gıda tüzüğüne uygun 304-316 kaliteli çelik sac malzemeden imal edilmektedir.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.