PASLANMAZ SU DEPOSU

PASLANMAZ SU DEPOSU :

Paslanmaz Su Deposu alanında sektöründe yıllardır iddialı şekilde hizmet veren Güçlü Kazan firmamız; konut, fabrika, iş yeri, okul, şantiye, endüstri kuruluşları ve sanayi sektörlerinin çok büyük bir kısmına her türlü ihtiyaca özel, istenilen ebat ve miktarlarda Paslanmaz Su Deposu Özel Üretimi şeklinde hizmet vermektedir.

500 litreden 50.000 litreye kadar değişen geniş aralıklarla üretimi sağlanan Paslanmaz Su Deposu ürünleri Yatay Paslanmaz Su Deposu, Dikey Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Prizmatik Su Deposu, Paslanmaz Karıştırıcılar, Paslanmaz Mikserler ve Paslanmaz Reaktörler şeklinde her ebat ve miktarda, yerinde montaj şeklinde hizmet verilmektedir.

Paslanmaz Su Deposu kullanmanın avantajlarını düşünecek olursak; kendi imalatımız olan koku yapmayan, mikrop üretmeyen tam hijyenik özellikte paslanmaz paslanmaz su depolarımız 304-316 kalite paslanmaz çelik sacdan imal edilmekte, istenilen tonajda (m³) belirtilen yerde temizlik yapılacak şekilde girişi, tahliye çıkışı, göstergesi, hidrofor bağlantıları yapılarak 1 (bir) günde teslim edilmektedir.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.