PASLANMAZ SU DEPOSU YERİNDE MONTAJ

PASLANMAZ SU DEPOSU YERİNDE MONTAJ​ :

En sağlıklı ve hijyen koşullarda temiz suya erişim ve yüksek miktarlarda depolama ihtiyacına cevap verebilmek için Paslanmaz Su Depoları her türlü sanayi sektörü ve günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasında olmuştur. Paslanmaz Su Depolarında kullanılan malzemenin gıda tüzüğü yönetmeliğine uygun olan 304-316 kaliteli sacdan üretilmesi koku ve mikrobu engelleyen, argon kaynak ile imal edildiği için paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklı olması, depo iç yüzeyinin kaygan ve pürüzsüz olması sayesinde kir tutmasını engellemektedir.

Paslanmaz Su Deposu ihtiyaçlarınızın tam olarak karşılanabilmesi için ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız. Keşif esnasında dikkat edilecek olan hususlar; kullanım amacınız, kullanılacak yerin özelliği ve paslanmaz su deposu ebatlarının belirlenmesi uzman ekibimiz tarafından yapılacak olup en verimli ve kaliteli ürün seçimi konusunda destek vereceğiz.

Kullanım amacınıza hitap eden en doğru Paslanmaz Su Deposunun özel imalatı gerçekleştirildikten sonra bu ürünü kullanmak istediğiniz yere kadar İstanbul İçi Ücretsiz Servisimiz ile getirip Yerinde Montaj yaparak anahtar teslim yani hazır çalışır bir şekilde teslim işlemini gerçekleştiriyoruz. Paslanmaz Su Deponuzu Yerinde Montaj yaparken karşılaşılabilecek her türlü soruna karşı uzman ekibimiz yerinde müdahale ederek zaman ve enerji kaybı yaşanmaksızın bir an önce ürünü kullanmaya başlamanızı sağlayacaktır.

Paslanmaz Su Depoları, müşteri ihtiyaçlarına göre en hızlı ve kaliteli şekilde özel imalatı yapılarak; temizli amaçlı girişin mevcut olduğu, tahliye çıkışına sahip, göstergesi ve hidrofor bağlantıları yapılarak ürünün kullanılacağı yere en kısa zamanda Yerinde Montaj güvencesi ile teslimi gerçekleştirilmektedir.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.