PASLANMAZ SU DEPOSU İKİTELLİ

PASLANMAZ SU DEPOSU İKİTELLİ :

Sağlık ve hijyen söz konusu olduğunda Paslanmaz Su Deposu ürünleri, koku yapmayan, bakteri üretmeyen, korozyona dayanıklı, içinde bulunan sıvının yapı ve kalitesini en iyi şekilde koruyan, 304-316 kaliteli sacdan üretilen kullanım amacı ve yer büyüklüğüne göre özel imalat seçenekleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

İstanbul İkitelli Demirciler Sanayi Sitesi’nde bulunan firmamız Güçlü Kazan olarak; Yatay Paslanmaz Silindirik Su Deposu, Dikey Paslanmaz Silindirik Su Deposu, Paslanmaz Prizmatik Su Deposu, Paslanmaz Karıştırıcılar, Paslanmaz Mikserler ve Paslanmaz Reaktörler ürün gruplarını müşteri talepleri doğrultusunda, kullanım amacı ve kullanım yerleri göz önünde bulundurularak uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli sac malzeme ile yerinde montaj güvencesi ile sizlere anahtar teslim hizmet olarak sunmaktayız.

İstanbul gibi büyük bir sanayi sektörünün kalbinin attığı yerde birbirinden çok farklı paslanmaz su deposu üretici ve satıcıları bulunmaktadır. Ürün kalitesi, hijyen koşulları, satış öncesi ve sonrası desteği ile Güçlü Kazan firmamız uzun yıllardır sektörünün öncü ismi olarak müşterilerinin hafızasında yer almaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra; Ücretsiz Keşif Hizmeti, İstanbul İçi Servis İmkanı, Satış Öncesi ve Sonrası Müşteri Anlayışı ve en önemlisi Yerinde Montaj Hizmeti ile sizlerin çözüm ortağı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bugüne kadar imalat ve yerinde montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce paslanmaz su deposu müşterilerimizden gelen geri bildirimleri değerlendirerek hizmet kalitemizi en üst düzeye taşımak için durmaksızın çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sağlık ve hijyen konusunu esas alan tüm sanayi sektörlerine hizmet verme konusunda ciddiyetimiz ve müşteri çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde ister bir adet ister onlarca birbirine bağlı paslanmaz su deposu ürünlerinin sorunsuz ve kaliteli çalışması için ar-ge çalışmalarımıza da ağırlık vermekteyiz.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.