PASLANMAZ SU DEPOLAMA TANKI

PASLANMAZ SU DEPOLAMA TANKI :

Paslanmaz Su Depolama Tankı satın almadan önce elbette birçok yer araştırmış ve bu konuyu epey düşünmüş olmalısınız. Çok çeşitli fiyatlar ve özellikler arasından kendinize en uygun seçimin ne olacağı oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Dilerseniz Ücretsiz Keşif Hizmetimiz sayesinde sizlere hem zaman hem de uzun yıllar en verimli şekilde kullanabileceğiniz ürünlerimizi tanıtabiliriz.

Paslanmaz Su Depolama Tankları sizlerin talep ve ihtiyaçlarına göre değişkenlik göstermekle birlikte Yatay Paslanmaz Depolama Tankı, Dikey Paslanmaz Depolama Tankı, Prizmatik Paslanmaz Depolama Tankı şeklinde ürün gruplarına ayrılmaktadır. Müşterilerimizin en uygun fiyata en kaliteli ürünü alması bakımından kullanılan sac malzemenin bakteri ve koku yapmayan, korozyona ve paslanmaya karşı dayanıklı olup sızdırma yapmayan, depo iç yüzeyi kaygan ve pürüzsüzdür.

500 litreden 50 bin litreye kadar çok değişik ebat ve ölçülerde ücretsiz keşif hizmetini, talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel imalatını ve yerinde montajını gerçekleştirdiğimiz Paslanmaz Su Depolama Tankları tamamen sizlerin kullanım amacı ve kullanım yeri model alınarak üretilmek ve anahtar teslim şekilde uzman ekibimiz tarafından yerinde montaj hizmeti verilmektedir.

Paslanmaz Su Depolama Tankları, polyester ya da diğer malzemelerden üretilmiş olan su tanklarına göre hijyen ve sağlık koşulları açısından çok daha kaliteli bir malzeme olan 304-316 kalite paslanmaz sac malzemesi ile üretilmiştir. Dolayısı ile paslanmaz su depolama tanklarının kullanım amacına göre sizleri memnun etmesi açısından en güvenilir malzeme seçimi üzerinde hassasiyetle durduğumuzu belirtmek isteriz.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.