PASLANMAZ DEPO

PASLANMAZ DEPO

PASLANMAZ DEPO :

Paslanmaz depo genel kullanım itibari ile her türlü gıda sanayi, kimya sanayi, ilaç sanayi, gibi daha bir çok sektörde, konut, şantiye ve işyeri gibi yerlerde yüksek miktarlarda su ve sıvı saklama, katı ve sıvı malzemenin karıştırılması, saklama ve dağıtım işlemleri için kullanılmaktadır.

Hijyen koşulları söz konusu olduğunda plastik, ahşap ya da benzeri malzemelerle üretilmiş olan depolardan ziyade öncelikli olarak paslanmaz kaliteli sacdan üretilmiş olan paslanmaz depo ürünleri kullanılmalıdır. Paslanmaz depolar müşteri ihtiyaçlarına, kullanım alanı ve amacına en uygun şekilde her türlü ebatta özel imalat şeklinde üretilerek yerinde montaj hizmeti ile sizlere ulaştırılır.

Her türlü kullanım alanına uygun çok çeşitli paslanmaz depo ürünleri bulunmakla birlikte, bunların başında; yatay paslanmaz depo, dikey paslanmaz depo, prizmatik paslanmaz depo, paslanmaz karıştırıcılar, paslanmak mikserler, paslanmaz reaktörler şeklinde birden fazla ürün grubunu barındırır. Paslanmaz depo üretim esnasında yüksek kalitede krom ve nikel alaşım içerdiği için satın aldığınız paslanmaz deponuzu uzun yıllar kaliteli ve en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

Yüksek miktarlardaki sıvının saklanması, dağıtımı, karıştırılması ve farklı malzemelerle birleştirilmesi amacı ile kullanılan paslanmaz su depoları aynı zamanda günlük anlamda kullanılan suya ihtiyaç duyulabilecek her türlü ortamda depolama anlamında büyük bir ihtiyacı ortadan kaldırır.

Bu nedenle paslanmaz depo ürünleri seçiminde her zaman uzun vadeli bir şekilde düşünerek ihtiyacınıza en uygun paslanmaz depoyu seçmek için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilir ve sipariş ettiğiniz paslanmaz depoyu yerinde montaj hizmetimiz sayesinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.