PASLANMAZ DEPO İMALATI

PASLANMAZ DEPO İMALATI

Paslanmaz Depo İmalatı konusunda 500 litreden 200 tona kadar geniş üretim yelpazesi ile başlıca gıda sektörü olmak üzere kimyasal içerikli maddeler, benzin, mazot, asit gibi kimyasal sıvılarla birlikte her türlü tesisat bağlantısının buluştuğu Paslanmaz Su Depoları, Yatay Paslanmaz Depo, Dikey Paslanmaz Depo, Prizmatik Paslanmaz Depo gibi birbirinden farklı kullanım amaçlarına hitap eden ürün gruplarına ayrılmıştır. İhtiyacınız olan her türlü Paslanmaz Depo İmalatı için sizlere keşif hizmeti, Yerinde Montaj Hizmeti ve satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da destek ve çözüm ortaklığımızı sunmaya devam ediyoruz.

304-316 kaliteli sac çeliğinden imal edilen ürünlerimiz müşteri memnuniyeti esas olmak üzere hijyen koşullarına tamamen uygun, mevcut temizlik giriş ve tahliye kısımları ile kolaylıkla temizlenebilen, birden fazla Paslanmaz Depo’nun birbirine bağlanarak daha yüksek miktarlarda temiz içme suyu ya da sıvının saklanabildiği bir yapıya sahip olan paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklı, kullanım ömrü uzun, mikrop ve bakteri üretmeyen son derece uygun fiyatlı oluşu ile müşterilerimizin yaptığı yatırımı son derece kazançlı bir şekilde kazanmasını sağlar.

Paslanmaz Depo İmalatı söz konusu olduğunda Güçlü Kazan firmamız olarak her türlü ihtiyaç ve özel imalat siparişleriniz için konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizin yanı sıra Yerinde Montaj Hizmeti ile Paslanmaz Su Deponuzu uzun yıllar en verimli ve kaliteli şekilde gönül rahatlığı ile kullanabilmenizi hedefliyoruz.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.