PASLANMAZ ÇELİK SU DEPOSU

PASLANMAZ ÇELİK SU DEPOSU​ :

Hayati derecede öneme sahip olan temiz içme sularının muhafazası da çok ayrı bir önem taşımaktadır. Temiz içme sularının saklanması için kullanılan paslanmaz çelik su depolarının mikrop ve bakteri üremesine izin vermeyen, korozyona ve paslanmaya karşı dayanıklı olan, içinde bulunan suyun kalitesini en iyi şekilde koruyan en kaliteli sac malzemeden üretilmesi gerekmektedir.

Paslanmaz Çelik Su Depolarının içinde bulunan temiz içme suyu ya da sanayi üretiminde kullanılan sıvının hiçbir şekilde kayba uğramaması için su deposu üretiminde kullanılan malzemenin çok iyi seçilmiş olması ve giriş, çıkış, tahliye bağlantılarının düzenli olarak kontrol edilmesi çok önemlidir.

Paslanmaz Çelik Su Deposu seçimi yaparken dikkat edilecek en önemli husus, kullanım amacına bağlı olarak büyüklük miktarı ve kullanılacak olan yere göre en doğru çözümün getirilmesidir. Ücretsiz keşif hizmetimiz sayesinde ihtiyaç duyacağınız paslanmaz çelik su deposu talepleriniz için en uygun fiyatlı, uzun yıllar kullanım ömrüne sahip, içerisindeki sıvı açısından koku, bakteri ve mikrop üretmeyen, krom ve nikel alaşımlı en kaliteli paslanmaz çelik sacdan imal edilen, temizlik yapılabilmesi için uygun girişlere sahip olan kısacası ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü sağlamayı hedefliyoruz.

Uzun yıllardır sektörün içinde olarak şunu diyebiliriz ki; paslanmaz çelik su depolarının yerine tercih edilen kalitesiz ve ucuz malzemenin neden olabileceği hastalıklar, üründen kaynaklanan sızdırma ve sıvı kayıpları sonucu yaşanabilecek olumsuz iş kayıpları ve yapılan bağlantı ve montaj hataları başlangıçta yapmayı düşündüğünüz yatırımın size kat be kat pahalı geri dönmesini sağlar. Bu yüzden paslanmaz çelik su deposu ürünlerimizin birinci önceliği sağlık açısından hiçbir şekilde taviz vermemesi ve bizleri tercih ederek yapacağınız yatırımın size en verimli şekilde dönüş yapmasıdır.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.