KROM SU DEPOSU

KROM SU DEPOSU :

Krom Su Deposu, temizlik ve hijyen koşulları söz konusu olan her türlü sektöre hitap eden bir üründür. Özellikle toplumsal anlamda insanlar tarafından tüketilen içme suyunun çok büyük miktarlarda saklanması ve muhafaza edilmesi için mikrop ve bakteri üretimine karşı dayanıklı, paslanmaya ve korozyona karşı kendini koruyabilen bir depolama alanında tutulması gerekmektedir. Bu anlamda Krom Su Deposu ihtiyaç duyulan her türlü ebatta ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

İhtiyacınız olan Krom Su Deposunu nerede ve ne amaçla kullanmak isteyeceğiniz ve ne kadar büyüklükte olacağı gibi başlangıç aşamasında en doğru şekilde karar verilmesi gereken konularda dilerseniz Ücretsiz Keşif Hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Böylelikle maddi anlamda uzun vadeli bir yatırım yapmadan önce yılların tecrübesi ile sektöründe öncü olan firmamızın çözüm odaklı yaklaşımından faydalanarak en doğru karar almanızda yardımcı olabiliriz.

Krom Su Deposu üretim aşamasında krom ve nikel alaşım kullanılarak ürünün paslanmaya karşı tamamen koruması sağlanmış olup 304-316 gıda tüzüğüne uygun kaliteli çelik sac malzeme ile de her türlü sağlık koşullarına uygun hale getirilmiştir. Piyasada bulunan ve birbirinden çok farklı malzemelerden üretilmiş olan su depolarının hijyen ve temizlik şartları düşünülecek olduğunda hiçbir zaman Krom Su Deposu’nun yerini tutmayacağı çok net anlaşılabilir. Çünkü Krom Su Deposu içerisinde saklanan sıvının kalitesi ve yapısının bozulmadan tutulabilmesi, bunu kullanan kişilerin sağlıklı ve temiz koşullarda hizmet alabilmesi açısından son derece önemlidir.

Firmamız Güçlü Kazan olarak Krom Su Deposu ihtiyaç ve talepleriniz için gerek satış öncesi Ücretsiz Keşif Hizmeti gerekse de Yerinde Montaj Kurulum ve Satış Sonrası Güvencemiz ile müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.