KONUTLAR İÇİN PASLANMAZ SU TANKLARI

KONUTLAR İÇİN PASLANMAZ SU TANKLARI​​ :

Konutlar İçin Paslanmaz Su Depoları, temiz içme ve kullanım suyunun en sağlıklı ve güvenli şekilde kullanımı için son derece önemlidir. Piyasada birbirinden çok farklı malzeme ve ebatlarda su depoları yer alsa da öncelikli olarak en sağlıklı olan su depolarının Paslanmaz Su Depoları olacağını belirtmekte önem vardır.

Güçlü Kazan olarak Paslanmaz olmayan su depolarında bulunan kimyevi maddelerin zamanla suya karışarak, suyun yapısı ve kalitesini bozması sonucu sağlık anlamında tehdit oluşturabilecek her türlü engeli barındırması nedeniyle, ürünlerimizi 304-316 gıda tüzüğüne uygun olan en kaliteli sac malzemeden üretmekteyiz. Bu sayede mikrop, koku, bakteri, tortu, kir ve her türlü korozyon ve paslanma gibi istenmeyen durumları hiçbir müşterimize yaşatmadan en sağlıklı, güvenli, uzun ömürlü ve kullanımı kolay olan ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

Paslanmaz Su Depoları, temizlik yapılabilmesi için ayrı girişlere, su girişi ve tahliye için de ayrı girişlere sahip olduğu için temizlik anlamında son derece fonksiyoneldir. Paslanmaz Su Deposu tercih etmiş olmanızın en önemli nedenleri arasında sağlık ve hijyen koşullarına en uygun çözüm olmasıdır. Yüksek miktarlarda temiz içme suyunun ya da kullanım suyunun depolanması için başlangıçta karar vereceğiniz bu yatırım sizlere uzun vade de verimli, dayanıklı, uzun ömürlü ve güvenilir bir ürün olarak geri dönecektir.

Paslanmaz Su Deposu taleplerinizi bize ilettiğiniz an Ücretsiz Keşif Hizmetimiz ile yerinize kadar gelip kullanım yerine ve kullanım amacınıza en uygun ebatta olan ürün seçimine konusunda uzman teknik ekibimiz ile karar vermenize yardımcı olmaktayız. Özel olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz Paslanmaz Su Depoları; Yatay Silindirik Paslanmaz Su Deposu, Dikey Silindirik Paslanmaz Su Deposu, Prizmatik Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Karıştırıcılar, Paslanmaz Mikserler ve Paslanmaz Reaktörler şeklinde ürün gruplarına ayrılmaktadır. İletişim sayfamızdan bize ulaşarak her türlü Konutlar İçin Paslanmaz Su Deposu ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.