KALİTELİ PASLANMAZ SU DEPOSU

KALİTELİ PASLANMAZ SU DEPOSU :

Her türlü ebat, miktar ve kullanım alanına göre özel olarak imal ettiğimiz yerinde montaj Paslanmaz Su Deposu ürünleri, en akılcı, uygun fiyatlı ve en hızlı şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir.

Yatay Paslanmaz Su Deposu, Dikey Paslanmaz Su Deposu, Paslanmaz Prizmatik Su Deposu ve Paslanmaz Karıştırıcılar şeklinde isimlendirilen Paslanmaz Su Depoları, kaliteli sac malzemeden üretilmesi, uzun ömürlü olması, hijyeni ön planda tutması, bakteri üretmeyen ve korozyona dayanıklı olması nedeniyle her türlü sanayi alanında ve günlük kullanımda kendisine yer bulmaktadır.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.