ÇELİK SU DEPOSU

ÇELİK SU DEPOSU​​ :

Ağırlık olarak gıda ve kimya sanayi başta gelmek üzere her türlü su ve sıvı depolama anlamında kullanılan ürün gruplarıdır. Bir adet ya da birbirine bağlı çok sayıda bağlı Çelik Su Depoları, içerisinde bulundurdukları sıvının kalite ve yapısının bozulmadan kalmasını sağlamakla birlikte farklı sıvıların birleştirilmesi, karıştırılması, hazırlık aşamasının oluşumu ve muhafaza edilmesi gibi daha bir çok işlevi yerine getirmektedir.

Çelik su depoları, 304-316 gıda tüzüğüne uygun kaliteli çelik sac malzemeden üretildiği için paslanmaya karşı dayanıklı, mikrop ve bakteri oluşumunu engelleyen, temizlik için girişlere ve çelik su deposunun içindeki sıvının dışarı atılabilmesi için gerekli tahliye çıkışları da mevcuttur. Çalışma şartlarının çok titiz ve hijyen koşullarına oldukça önem veren sektörlerde paslanmaz çelik su depoları diğer depo tarzlarına göre tercih olarak en başta gelmektedir.

Çelik Su Depolarının üretim aşamasında nikel ve krom alaşımları kullanılarak istenilen ebat ve şekillerde üretim yapılabilmektedir. Müşteri taleplerine göre ürün ebat, kullanım amacı ve kullanım yeri değişkenlik göstermekle birlikte ücretsiz keşif hizmetimiz sayesinde en verimli ve uzun yıllar dayanıklı olacak şekilde Çelik Su Deposu tercihlerinizde sizlere yardımcı olabiliriz.

Sanayi kuruluşlarının yanı sıra apartmanlarda, hastanelerde, her türlü fabrika ve işletmeler de Çelik Su Depo ihtiyaçları için yukarıda belirttiğimiz şartları göz önünde bulundurarak kendileri için en doğru yatırımı yapabilirler.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.