PASLANMAZ MEYVE SUYU TANKLARI

PASLANMAZ MEYVE SUYU TANKLARI :

Paslanmaz Meyve Suyu Tankları, üretim esnasında ortaya çıkan sıvının depolanması, karıştırılması veya tampon tanklarında bekletilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Özellikle gıda sektörü alanında içerisinde büyük miktarlarda sıvı saklanabilen meyve suyu tankları, farklı malzemelerin birbirine karıştırılması, ayrıştırılması, dinlendirilmesi ve nakil edilmesi gibi daha bir çok işlevi yerine getirebilmesi açısından oldukça büyük önem arz eder.

Hayatımızdaki meyve suyu vb. içeceklere ait tüketim oranları dikkate alındığında Paslanmaz Meyve Suyu Tankları başlıca kullanım alanları olarak; paslanmaz elma suyu tankı, paslanmaz sirke depolama tankı, paslanmaz bira tankı, paslanmaz üzüm suyu depolama tankı gibi daha bir çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Paslanmaz Meyve Suyu Tanklarında her türlü mikrop ve bakteri oluşumunu engellemek için 304-316 gıda tüzüğüne uygun kaliteli çelik sac malzeme kullanılmaktadır. Temizlik girişleri, birden fazla paslanmaz tankın birbirine bağlanabilmesi için gerekli bağlantılar ve kullanılacak paslanmaz deponun yatay ve dikey olmak üzere duruş şekline göre iniş ve çıkış merdivenlerinin sağlam ve kaliteli malzemeden yapılmış olması gerekmektedir.

Paslanmaz Meyve Suyu Tankları üretim yapılabilen her türlü işletmede kullanılacağı için gerek depolarda gerekse fabrika içerisindeki uygun yerlerde konumlandırılmadan önce Ücretsiz Keşif Hizmetimiz ile sizler için en doğru ürünü, en doğru ebatlarda seçimi kararlaştırılarak en doğru yatırım yapılmasını hedeflemekteyiz. Çünkü kaliteli işçilik, yüksek verimli malzeme ve konusunda uzman bir ekibin elinden çıkan iş ile her zaman sizlerin de müşterilerinize en iyi hizmeti verebileceğinize inanıyoruz.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.