PASLANMAZ KAZAN

PASLANMAZ KAZAN :

Paslanmaz Kazan, hemen hemen tüm endüstri kollarında ve yerleşim yerlerinde temiz içme suyunun saklanması, dağıtılması ve ayrıştırılması konuları gibi daha bir çok konuda kendisine çok geniş bir kullanım alanı bulan hayati derecede önemi bulunan bir ürün grubudur. Bu ürün grubunun içerisinde; Paslanmaz Yatay Kazan, Paslanmaz Dikey Kazan, Paslanmaz Prizmatik Kazan ( Paslanmaz Kare Su Kazanı, Paslanmaz Dikdörtgen Su Kazanı ), Paslanmaz Karıştırıcı, Paslanmaz Mikser ve Paslanmaz Reaktör yer alır.

Paslanmaz Kazan üretimi aşamasında gıda tüzüğüne uygun olan 304-316 kaliteli paslanmaz çelik sacdan imal edilir. Paslanmaz Kazan ihtiyaçlarınızla ilgili Ücretsiz Keşif Hizmeti verdiğimiz için bulunduğunuz yere gelerek nasıl bir Paslanmaz Kazan istediğinizi yerine ve amacına uygun ve talep edilen ebatlarda olması koşulu ile belirleyerek siparişinizi almaktayız. Konusunda uzman personelimiz tarafından en kısa sürede özel olarak imalatı gerçekleştirilen Paslanmaz Kazan, Yerinde Montaj edilerek hiç zaman kaybetmeden ürünü kullanmaya başlamanızı sağlar.

Paslanmaz Kazanlar, kullanım amacı ve yerine göre yatay, dikey, prizmatik olarak en kaliteli sacdan imal edilmektedir. Paslanmaz Kazan’ın rutin temizlik işlemlerinin yapılabilmesi için temizlik girişi ve içerisinde bulunan sıvının gerekli görülen hallerde tahliye edilebilmesi için tahliye çıkışları ve Paslanmaz Kazan içerisinde bulunan sıvı miktarının belirlenebilmesi için göstergelere sahip olması gerekmektedir.

Güçlü Kazan firmamız olarak; Paslanmaz Kazan sektöründe uzun yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ile Paslanmaz Kazan İmalatı, Paslanmaz Kazan Üretimi ve Paslanmaz Kazan Yerinde Montaj güvencesi ile değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duymaktayız.

ücretsiz keşif hizmeti

Paslanmaz su depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

yerinde montaj VE KURULUM HİZMETİ

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL İÇİ SERVİS HİZMETİ

Paslanmaz su depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

HER TÜRLÜ EBATTA ÖZEL İMALAT HİZMETİ

Her türlü ebat ve özel imalat paslanmaz su deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.